Multiúčty - PRAVIDLA

Goto down

Pravidla Multiúčty - PRAVIDLA

Příspěvek pro bramby za 13/5/2012, 19:42

MULTIÚČTY - PRAVIDLA


1. Základní pravidlo

V naší alianci neakceptujeme, aby měl jeden hráč dva a více účtů, sloužících k vlastnímu růstu a obohacení. Hráč, který více účtů má, je pod hrozbou vyloučení z aliance, je povinen si ponechat pouze jeden účet a ostatní opustit (buď nechat zešednout nebo je přebrat z účtu, který se rozhodl si ponechat). Hráč, který žádá o vstup do aliance, spravuje více účtů, bude přijat pouze za splnění podmínek uvedených v bodech 2 a 3.
Jsou dva důvody, proč toto rozhodnutí:
a) Rovnost pro všechny členy aliance a respektování pravidel hry
b) Pro alianci riziko ztráty jednoho ze svých členů a tedy oslabení aliance. (Riziko banu hráče - což je potrestání administrátory hry a vyloučení ze hry)

2. Pravidlo oznámení

Všichni hráči, kteří mají více než jeden účet jsou povinni toto oznámit vedení, a to formou PM na aliančním fóru. Kdokoliv, má-li to nějak doloženo, může i na multiúčty upozornit. Je vhodné oznámit i sdílení IP.

3. Pravidlo o sdílení stejné IP adresy

Pravidlo Damorie umožňuje hru 2 hráčů na stejném PC a sdílení stejné IP adresy. Sdílení IP adresy blokuje možnost vzájemného zasílání surovin a vojska a zakazuje vzájemné útočení.
JE ZCELA V POŘÁDKU, sdílejí-li DVA PŘÁTELÉ, SOUROZENCI, PŘÍBUZNÍ atd. ve hře stejnou IP adresu. Mají tedy plné právo hrát v různých nebo ve stejné alianci.
Jedinou povinností je zaručení se, že se jedná o dva různé hráče ... což znamená, že se nejedná o účty, které slouží k obohacení sebe sama, ale o přítele nebo příbuzného ... pakliže hráč tvrdí, že se nejedná o dvojí účet, ČKD mu bude důvěřovat.

4. Rozhodnutí

O multiúčtech bude rozhodováno na základě jednoduchého kritéria, kterým je upřímnost a poctivost hráče.
Každému se občas stane, že udělá nějakou chybu. Každému by tedy měla být dána šance k její nápravě. Respektujme se, važme si jeden druhého - to vše pro dobro aliance.
avatar
bramby
Administrátor fóra

Počet příspěvků : 2900
Reputation : 30
Registrace dne : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru